Department of Finance and Accounting

Management

Dr. György Andor professor, head of department andor@gti.elte.hu

Lecturers

András Bohák assistant lecturer bohaka@gti.elte.hu
Dr. Gábor Bóta associate professor bota@gti.elte.hu
dr. Éva Pálinkó associate professor palinko@gti.elte.hu
Dr. Marcell Dülk assistant professor dulk@gti.elte.hu
Dr. Judit Fortvingler assistant professor fortvingler@gti.elte.hu
Dr. Gergely Harsányi assistant professor harsanyi.gergely@gti.elte.hu
Dr. Éva Karai associate professor karai@gti.elte.hu
Dr. Ágnes Laáb associate professor laab@gti.elte.hu
Dr. Mária Lakatos assistant professor lakatos@gti.elte.hu
Dr. Gabriella Lamanda assistant professor lamanda@gti.elte.hu
Dr. Mihály Ormos professor ormos@gti.elte.hu
Dr. Ildikó Rózsa assistant professor rozsa@gti.elte.hu
Dr. Bernadett Szekeres assistant professor szekeres.bernadett@gti.elte.hu​​​​​​​
Dr. László Szívós assistant professor szivos@gti.elte.hu
Dr. Tamás Tóth assistant professor totht@gti.elte.hu​​​​​​​